Dieta i odchudzanie - mangostan

Suplementy diety

dieta-odchudzanie.com

Tytuł:  czy to dobry sposób?
Autor:  ewa
17.5.2010, 13:20
Witam. Otóż mam 18 lat,165cm wzrostu i ważę 60kg.chcialabym schudnać tak mniej wiecej 5 kg,ale aby to bylo skutecznie-czyli bez efektu jo-jo. Kupilam sobie perfekt burner(2 dzien go zażywam) który starczy mi na miesiąc. oraz zaczelam chodzic na basen(planuję 5 razy w tyg ) oraz na aerobik(2 razy w tyg). Więc postawiłam przede wszytskim na aktywność fizyczną. Ale ze względu na to że chodzę do szkoły(dużo sie uczę,chodzę też na korki) to nie jadam regularnie.A to czasami wrócę ze szkoły o 14 i zjem obiad(jak jeszcze mama go na czas ugotuje)albo dopiero o 17.30-18.00. nie wiem co mogę zrobić,żeby jakoś to unormować,bo naprawdę mi zależy na poprawie swojego wygladu,a wiem ze regularne posiłki są bardzo ważne. A co do śniadania(zawsze o 6.00rano) to jem 1 bułeczke sojową z wedlinką(z indyka),białym serem(chudym) i pomidorkiem,na drugie śniadanie(o 9.00-10.00) jakiś jogurt albo kanapeczke(taka jak na śniadanie)potem o 12.00 jakiś owoc albo jogurt,a potem wlasnie nie wiem o ktorej godzinie obiad,na który też nie mam wpływu bo sama nie gotuję(z braku czasu i umiejętności heh),,chociaż moja mama gotuje zdrowo(czyli nie jakieś fast foody czy tłuste rzeczy,a jak smaży to zazwyczaj na oliwie z oliwek i takie tam).lAle nie zjadam np. ziemniaków czy makaronu razem z mięsem i zawsze do tego surówkę. Więc proszę o ocenę mojej diety i o jakieś porady w sprawie unormowania moich posiłkówSmile))) Z góry dziękuję

Tytuł:  czy to dobry sposób?
Autor:  metys
17.5.2010, 13:20
Według mnie wszystko jest na dobrej drodze. Przede wszystkim musisz zdrowo i regularnie jeść pamiętająć o ujemnym bilansie kalorycznym. Spróbuj policzyć ile około kalorii dziennie spożywasz i jakie jest Twoje podstawowe zapotrzebowanie. Aby schudnąć musisz po prostu spożywać mniej kalorii niz wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie. Dobrze, że postawiłaś na aktywnośc fizyczną. Jeśli bedziesz miała jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. pozdrawiam

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest mniejsze: kałuża czy morze?

Lista tematów: